HOME    WELKOM    RASSTANDAARD    LIDMAATSCHAP    AGENDA    PUPS    GEZONDHEID    SHOW    WERK    TOLLERNIEUWS    TOLLERSHOP    LINKS    CONTACT

SHOW


SHOWKALENDER BELGI╦ 2017    SHOWKALENDER NEDERLAND 2016     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2017     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2016     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2015     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2014   BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2013

Tollerspecialty 2016

Nova Scotia Duck Tolling Retrievers

Foto's, klik hier

 

Jeugdklas reuen

1U

1.   Fire Shadow Grateful Platter Maximum

Best

NHSB 3020902

Geb: 26/01/2015

Junior

V: Kalmegess Canadian Ranger

M: Lorevy Endless Love Story

F: Lubov Zharekhina

Eig: H van Essen

3 ZG

2.  Whispering Reed's Ohh Look at Me

LOSH 1157253

Geb: 25/03/2015

V: Multi Ch Axaluca of Great Pleasure

M: Ch Kiss me Kate of Great Pleasure

F: Ingrid Kuyken

Eig: Hunt Kuyken

2U

3.  Avatar Omaticaya Eytukan Owen

AKC SR 86305904

Geb: 01/02/2015

V: Ch Avatar's Best of the Bests at Pikkinokka's

M: Pikkinokka's Sangilak Pb'nb

F: Stacey Einck-Paul, Mathilde Niquidet

Eig: Els en Cor van de Langenberg

Openklas reuen

3U

4.  Michelangelo of Great Pleasure

LOSH 1131497

Geb: 06/07/2013

V: Indiyana of Great Pleasure

M: Janis of Great Pleasure

F: Els en Cor van de Langenberg

Eig: Brouckmans Debbie

1U

5.  Agildes Heart of Steel

SE 44933/2013

Geb: 28/06/2013

V: Myrock's Simeon Stone

M: Agildes Ready Steady Go

F: Agildes

Eig: Joris Van den Bosch

2U

6.  Absolutely Tristan Garonera

NHSB 2962581

Geb: 20/01/2014

V: Redborn First Edition

M: Erikachen Roisin

F: Garova Martina

Eig: G Mestrum


 

Fokkersklas reuen

1U

7.  Whispering Reed's Mailo

RCAC

LOSH 1123607

Geb: 07/01/2013

V: Ch Duck Tail's Whispering Reeds Yeehaa

M: Ch SeaTerrace Whispering Juliet

F: Ingrid Kuyken

Eig: Patrick Van Uffelen

voorgesteld door Ingrid Kuyken als fokker

Kampioensklas reuen

1U

8.  Ch Riverwatcher Atka

CAC

KC AP04404401

Geb 27/10/2012

BOB

V: Alliance de la Vie Calypso

M: Shoredancer Sea Pink via Riverwatcher

F: eig

Eig: Debbie Anstead

Puppyklas teven

2VB

9.  Wakaduze Skoo

KC AS03378601

Geb: 28/08/2015

V: Ch Caltansis Takes 2 2 Tango

M: Wakaduze Hapon JWW12

F: eig

Eig: Pauline Hunt

1VB

10.      Wakaduze Whispering Reed's

Best

KC AS03117601

Geb: 07/08/2015

Puppy

V: Quatermain vom Lech-Toller Nest

M: Ch Whispering Reed's Hutamya at Wakaduze

F: Pauline Hunt

Eig: Hunt Kuyken

Jeugdklas teven

4U

11.      Mayflower Dancer's Onyx

LOSH 1153906

Geb: 14/01/2015

V: Quatermain vom Lech-Toller Nest

M: Mayflower Dancer's Kate

F: Savels Jef & Lindsay

Eig: Daelemans Kristel

2U

12.      Caribbean Rumba of Red Glory

NHSB 3005467

Geb: 14/05/2015

V: Buccaneer the High Spirits Toller

M: Desire of Red Glory

F: eig

Eig: C de Jong

1U

13.      Whispering Reed's Orti Lucae Loeki

LOSH 1157255

Geb: 25/03/2015

V: Multi Ch Axaluca of Great Pleasure

M: Ch Kiss me Kate of Great Pleasure

F: Ingrid Kuyken

Eig: Hunt Kuyken


 

3U

14.      Nona of Great Pleasure

LOSH 1152312

Geb: 17/12/14

V: Ch Memphis of Great Pleasue

M: Ch Kindness of Great Pleasure

F: eig

Eig: Cor en Els van de Langenberg

Jongehondenklas teven

4U

15.      True Love v 't Dekkershof

NHSB 2981942

Geb: 16/10/2014

V: Dragonflame's Carnival of Light

M: Alliance de la Vie Royal Flush

F: eig

Eig: Ellen van Oosten

2U

16.      J Ch Riverwatcher Pikpaktuk

KC AR03437501

Geb: 24/08/2014

V: Multi Ch Littleriver's Prince Duckinson

M: Riverwatcher Ikkuma

F: eig

Eig: Debbie Anstead

ZG

17.      Needles and Pins of Great Pleasure

LOSH 1151059

Geb: 18/05/2014

V: Ch Kasomor's Roy to Cashel Vale

M: Ch Diva Angels of Baranya

F: eig

Eig: Els en Cor van de Langenberg

1U

18.      Nevada of Great Pleasure

LOSH 1149620

Geb: 08/10/2014

V: Ch Memphis of Great Pleasure

M: Ch Hello Dolly of Great Pleasure

F: eig

Eig: Cor en Els van de Langenberg

3U

19.      Nomen est Omen of Great Pleasure

LOSH 1151060

Geb: 18/05/2014

V: Ch Kasomor's Roy to Cashel Vale

M: Ch Diva Angels of Baranya

F: eig

Eig: Cor en Els van de Langenberg

Openklas teven

U

20.      Final with a Wish of Red Glory

NHSB 2950803

Geb: 10/01/2014

V: Hunter's Moonlight Flying Bo

M: Alliance de la Vie Barkarole

F: C de Jong

Eig: Nuijten-Vink Annemiek

3U

21.      Joy-Badu von Loosbroekerhaus

NHSB 2959265

Geb: 22/03/2014

V: Badu Nagini von Loosbroekerhaus

M: Icegirl Golden Blackberrys

F: eig

Eig: Peter Snijders


 

2U

22.      Wakaduze Hapon JWW12

KC 2030CZ

Geb: 17/04/2011

V: Ch Narod Naroona at Wakaduze

M: Ch Whispering Reed's Hutamya at Wakaduze

F: eig

Eig: Pauline Hunt

4U

23.      Riverwatcher Ikkuma

KC AH00560202

Geb: 03/11/2009

V: Sh Ch Trevargh the Entertainer at Brizewood

M: Shoredancer Sea Pink via Riverwatcher

F: eig

Eig: Debbie Anstead

1U

24.      Naughty but Nice of Great Pleasure

RCAC

LOSH 1147692

Geb: 17/04/2014

V: Dragonflame's Carnival of Light

M: Klaver of Great Pleasure

F: eig

Eig: Cor en Els van de Langenberg

Fokkersklas teven

1U

25.      Wakaduze Wakaska JWW15

KC AR0027101

Geb: 19/12/2013

V: Ch Geronimo of Great Pleasure

M: Ch Whispering Reed's Hutamya at Wakaduze

F: eig

Eig: Pauline Hunt

2U

26.      Lemon of Great Pleasure

LOSH 1118671

Geb: 19/03/2012

V: Ch Pikkinokka's Ziggy Stardust

M: Ch Fergie of Great Pleasure

F: eig

Eig: Cor en Els van de Langenberg

Werkhondenklas teven

2U

27.      Ch Whispering Reed's Hutamya at Wakaduze

KC AK0900923

Geb: 07/08/2008

V: Multi Ch Axaluca of Great Pleasure

M: Eden Flower of Great Pleasure

F: Kuyken Ingrid

Eig: Hunt Pauline

1U

28.      Final Fantasy of Red Glory

CAC

NHSB 2950802

Geb: 10/01/2014

BOS

V: Hunter's Moonlight Flying Bo

M: Alliance de la Vie Barkarole

F: eig

Eig: C de Jong

Kampioensklas teven

1U

29.      Morgana of Great Pleasure

LOSH 1113509

Geb: 13/07/13

V: Ch Geronimo of Great Pleasure

M: Ch Diva Angels of Baranya.

F: eig

Eig: Cor en Els van de Langenberg