HOME    WELKOM    RASSTANDAARD    LIDMAATSCHAP    AGENDA    PUPS    GEZONDHEID    SHOW    WERK    TOLLERNIEUWS    TOLLERSHOP    LINKS    CONTACT

SHOW


SHOWKALENDER BELGI╦ 2017    SHOWKALENDER NEDERLAND 2016     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2017     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2016     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2015     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2014   BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2013

BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2015
Championship Show with CAC
3 May 2015 in Drieslinter (B)

Keurmeester: Mevr. Ingrid Kuyken (B)



RESULTAAT CLUBSHOW BTC 2015
Puppy reuen
1 VB Devil┤s Paintbrush Gavia Elasson
DRC-T 14-0900 Geb: 14-09-2014
V: Andrummets Yxa M: Devil┤s Paintbrush Anas Penelope
F: Corinna Geisler-Kaspar & Berd Kaspar Eig: Susanne Niggemeyer 
Jeugdklas reuen
1 U Beste Jeugd Duckinson Jaguar
250269810524347 Geb: 20/06/2014 
V: LITTELRIVER'S PRINCE DUCKINSON M: SHAGGY TOLLER'S DUSTY JEWEL 
F: LOF8NSDTR335/0  Eig: PIERON Julie 
2 U Absolutely Tristan Garonera
NHSB 2962581 Geb: 20-01-2014 
V: Redborn First Edition  M: Erikachen Roisin 
F: Martina Garova  Eig: Ger Mestrum 
Intermediaire Reuen
1 U RCAC Michelangelo of Great Pleasure
LOSH1131497 Geb: 06-07-2013 
V: Indiyana of Great Pleasure  M: Janis of Great Pleasure
F: van de Langenberg-van Breugel  Eig: Brouckmans Debbie
2 ZG Agildes Heart Of Steel
SE44933/2013  Geb: 28-06-2013
V: Myrock's Simeon Stone  M: Agildes Ready Steady Go 
F: Anneli Gilde Eig: Joris Van den Bosch
Openklas reuen
1 U CAC BOB Riverwatcher Atka
AP04404401 Geb: 27/10/2012 
V: Alliance de la Vie Calypso  M: Shoredancer Sea Pink Via Riverwatcher 
F: Deborah Anstead Eig: Deborah Anstead
2 U Tantramar's Acoustic Energy
2796747 Geb: 26/5/2010
V: IT'S DOG LATIN KINGSTON BAILEY M: CANNA DEA4s YUCCA AUTHENTIC RED
F: R.R. Dekker-Van Buren Eig: Senne AertbeliŰn
3 ZG Hurley du Val des Granges
LOF 8 NSDT.RE 221/33 Geb: 20/05/2012
V: Objibwa's Worax Be Na M: Diola du Val des Granges
F: Philippe Copiatti Eig: Marion Gerogiannis
Gebruikshonden reuen
AFW Mayflower Dancer┤s Kwinmatti
DRC-T 13-0731 Geb: 27-03-2011 
V: Fireheart Jelle┤s Darwin M: Jill the Mayflower Dancer vom Lech Toller Nest
F: Lindsay & Jef Savels  Eig: Susanne Niggemeyer
Puppyklas teven
1 VB Beste Pup Riverwatcher Pikpaktuk
AR03437501 Geb: 24/08/2014
V: Littleriver's Prince Duckinson  M: Riverwatcher Ikkuma 
F: Deborah Anstead  Eig: Deborah Anstead 
2 VB Devil's Paintbrush Gavia Squamata
DRC-T 14-0905 Geb: 14.09.2014 
V: Andrummets Yxa  M: Devil's Paintbrush Anas Penelope 
F: B. Kaspar, C. Geisler-Kaspar  Eig: Corinna Geisler-Kaspar 
Jeugdklas teven
1 U Going for Gold of Red Glory
NHSB2951667 Geb: 16.01.2014
V: Kiowa of Great Pleasure M: Desire of Red Glory
F: C de Jong Eig: Melanie Schr÷ter
2 ZG Final With A Wish of Red Glory
NHSB 2950803 Geb: 10 januari 2014
V: Hunter's Moonlight Flying Bo M: Alliance de la vie Barkarole
F: C de Jong Eig: AMP Nuijten-Vink
3 ZG Wakaduze Wakaska
AR00278101 Geb: 19/12/2013
V: Lux/D Ch Geronimo Of Great Pleasure  M: SK Ch Whispering Reed's Hutamya  at Wakaduze 
F: PAULINE HUNT Eig: PAULINE HUNT
4 ZG DEVIL'S PAINTBRUSH FALCO CHICQUERA
VDH/DRC-T 14-0853 Geb: 27/03/2014
V: BELLA NOVA'S MR LAURENTIDE  M: DEVIL'S PAINTBRUSH COLUMBA LIVIA
F: C. GEISLER-KASPAR  Eig: VANTORRE NIKIE 
ZG Ilze-Bena von Loosbroekerhaus
NHSB2952308 Geb: 27.01.2014 
V: Objibwa`s Worax Bena M: Baja-Nagini
F: Peter Snijders  Eig: Peter Snijders 
Intermediaire teven
1 U CAC BOS Duckinson Iliade
250269810105148 Geb: 01/09/2013 
V: TOLLCHESTER'S DOUANCE FIRE  M: SHAGGY TOLLER'S PIPER ZASHA 
F: LOF8NSDTRE294/0 Eig: Pieron Julie
Openklas teven
1 U RCAC Wakaduze Hapon JWW12
AC03593503 Geb: 17/04/2011
V: Int Bv Ch Narod Aroona at Wakaduze EW09  M: SK Ch Whispering Reed's Hutamya  at Wakaduze 
F: PAULINE HUNT Eig: PAULINE HUNT
2 U Riverwatcher Ikkuma
AK04811301 Geb: 03-11-2009 
V: Trevargh the Entertainer at Brizewood  M: Shoredancer Sea Pink Via Riverwatcher
F: Deborah Anstead  Eig: Deborah Anstead 
3 U ALLIANCE DE LA VIE TO RED RIVERLANDS
NHSB 2878490 Geb: 11-04-2012
V: HEDERA'S FOR ALLIANCE M: ALLIANCE DE LA VIE FIRST CHOIS
F: A.M.P. Nuijten-Vink  Eig: Hennie Baart-Kuipers
Fokkersklas teven
1 U Alliance de la Vie Duck Dancer
NHSB 2944730 Geb: 9 npvember 2013
V: Alliance de la vie Thunderclap M: Alliance de la Vie Rousillion
F: S Nuijten Eig: Nuijten Sisi
Gebruikshonden teven
1 U Devil's Paintbrush Columba Livia
DRC-T 10-0552 Geb: 15.09.2010
V: Alamos-Malbec  M: Ferrona Girl the Tolling Hunter
F: B. Kaspar, C. Geisler-Kaspar  Eig: Corinna Geisler-Kaspar
Kampioensklas teven
1 U alliance de la vie balalaika
N.H.S.B.2837420 Geb: 29 april 2011 
V: Hillbilly of Great pleasure  M: Alliance de la vie Tropical special
F: A.M.P. Nuyten - Vink  Eig: Vermorgen Koen 
Veteranenklas teven
1 U Beste Veteraan Shoredancer Sea Pink Via Riverwatcher
AG04614107 Geb: 21-10-2006 
V: Paludic Fancy Footwork  M: Newfanova Aurora at Shoredancer
F: Cathy Shaw Eig: Deborah Anstead 
Koppel
Beste koppel Duckinson Jaguar Eig: Pieron Julie
Duckinson Iliade