HOME    WELKOM    RASSTANDAARD    LIDMAATSCHAP    AGENDA    PUPS    GEZONDHEID    SHOW    WERK    TOLLERNIEUWS    TOLLERSHOP    LINKS    CONTACT

SHOW


SHOWKALENDER BELGIË 2017    SHOWKALENDER NEDERLAND 2016     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2017     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2016     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2015     BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2014   BELGIAN TOLLER CLUB CLUBSHOW 2013

CAC Clubshow Hasselt – 4 juni 2017

 

Keurmeester: Mevr Van Genechten

 

BOB: Alliance De La Vie Fox And Hound

BOS: Whispering Reed’s Orti Lucae Loeki

 

 

Jongehondenklas reuen

1U

1.     Alliance de la Vie Fox and Hound

CAC

NHSB 3014191

Geb: 06/08/2015

BOB

V: Red Raisins Bayard For Alliance

M: Alliance de la Vie The Dream Lives On

F: S Nuijten

Eig: Valérie Bavegems

Openklas reuen

ZG

2.     Laiko Truetollers

LOSH 1119322

Geb: 31/10/2012

V: Hillbilly of Great Pleasure

M: Gritse Truetollers

F: Liekens-Lambrechts

Eig: Belis-Adriaenssens

U

3.     Agildes Heart of Steel

SE 44933/2013

Geb: 28/06/2013

V: Myrock's Simeon Stone

M: Agildes Ready Steady Go

F: Agildes

Eig: Joris Van den Bosch

ZG

4.     Absolutely Tristan Garonera

NHSB 2962581

Geb: 20/01/2014

V: Redborn First Edition

M: Erikachen Roisin

F: Garova Martina

Eig: G Mestrum

3U

5.     Luigi Truetollers

 

 

LOSH 1119323

Geb: 31/10/2012

 

V: Hillbilly of Great Pleasure

M: Gritse Truetollers

 

F: Liekens-Lambrechts

Eig: Borremans-Rosier Tijl en Kim

 

 

 

ZG

6.     Flaming Rockstars Lightning Lee

 

LOSH 1110510

Geb: 01/05/2012

 

V: Foxgrove’s Moonlight Gunner

M: Hunter’s Moonlight Bluebell Gwendolyne

 

F: Huysmans Jelle

Eig: Witvrouwen Griet

 

 

 

4U

7.     Michelangelo of Great Pleasure

 

LOSH 1131497

Geb: 06/07/2013

 

V: Indiyana of Great Pleasure

M: Janis of Great Pleasure

 

F: van de Langenberg-van Breugel

Eig: Brouckmans Debbie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1U

8.     Piktook’s Elmfield Avery

 

RCAC

DRC-T 12-0708

Geb: 26/08/2012

 

V: Objibwa’s Sikor Cag

M: Piktook’s Abercrombie Lilith

 

F: Henniger Carola

Eig: Ersü Kaya

 

 

 

2U

9.     Next Generation Perfect Mate Dancing with Fire

 

PKR VIII 30975

04/04/2014

 

V: Ch Kalmegess Canadian Ranger

M: Stonaway Sky Trinity

 

F: Korbel Malgorzata

Eig: Kuyken Ingrid

 


Jeugdklas teven

1ZG

10.  Pepsi Grumpy Truetollers

LOSH 1182030

Geb: 23/06/2016

V:Next Generation Perfect Mate Dancing with Fire

M: Kitsure Truetollers

F: Liekens-Lambrechts

Eig: Pelgroms Marian

4ZG

11.  Pepita Bloos Truetollers

LOSH 1182031

Geb: 23/06/2016

V: Next Generation Perfect Mate Dancing with Fire

M: Kitsune Truetollers

F: Liekens-Lambrechts

Eig: Lambrechts Annie

3ZG

12.  Pumuckel Niezel Truetollers

LOSH 1182028

Geb: 23/06/2016

V: Next Generation Perfect Mate Dancing with Fire

M: Kitsune Truetollers

F: Liekens-Lambrechts

Eig: Verschuere Wendy

2ZG

13.  Pure Via vh Streeknest

 

 

LOSH 11765590

Geb: 27/04/2016

 

V: Alliance de la Vie Thunderclap

M: Alliance de la Vie Red One

 

F: Thomassen Suzanne

M: Thomassen Suzanne

Jongehondenklas teven

1U

14.  Bel J Ch Wakaduze Whispering Reed’s

KC AS03117601

Geb: 07/08/2015

V: Quatermain vom Lech-Toller Nest

M: Ch Whispering Reed’s Hutamya at Wakaduze

F: Hunt Pauline

Eig: Kuyken Ingrid

Openklas teven

3ZG

15.  Lara Truetollers

LOSH 1119329

Geb: 31/10/2012

V: Hillbilly of Great Pleasure

M: Gritse Truetollers

F: Liekens-Lambrechts

Eig: Goossens – Van Hirtum

1U

16.  Mayflower Dancer’s Onyx

RCAC

LOSH 1153906

Geb: 14/01/2015

V: Quatermain vom Lech-Toller Nest

M: Mayflower Dancer’s Kate

F: Savels Jef

Eig: Daelemans Kristel

2U

17.  Whispering Reed’s Ma Cara Lucia

 

LOSH 1138897

Geb: 16/12/2013

 

V: Ch Hawkeye of Great Pleasure

M: Whispering Reed’s Guess Who

 

F: Kuyken Ingrid

Eig: Kuyken Ingrid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fokkersklas teven

1U

18.  Bel J Ch  Whispering Reed's Orti Lucae Loeki

CAC

LOSH 1157255

Geb: 25/03/2015

BOS

V: Multi Ch Axaluca of Great Pleasure

M: Ch Kiss me Kate of Great Pleasure

F: Kuyken Ingrid

Eig: Kuyken Ingrid